Kategorie
Opcje przeglądania
Promocje
Świeca spalająca biała 20 cm
Świeca spalająca biała 20 cm
36,90 zł 29,90 zł
szt.
Kubek na Boże Narodzenie
Kubek na Boże Narodzenie
29,00 zł 19,90 zł
szt.
Książka - Odnowa. Przemieniająca moc macierzyństwa
Książka - Odnowa. Przemieniająca moc macierzyństwa
33,90 zł 31,00 zł
szt.
Książka - Droga do radości
Książka - Droga do radości
34,90 zł 31,00 zł
szt.
Książka - Siedem grzechów głównych
Książka - Siedem grzechów głównych
19,90 zł 18,90 zł
szt.
Różaniec św. Charbel - 6 mm - Zapięcie
Różaniec św. Charbel - 6 mm - Zapięcie
129,00 zł 90,00 zł
szt.
Różaniec św. Charbel - Warianty
Różaniec św. Charbel - Warianty
239,00 zł 190,00 zł
Stawaj do walki - książka z płytą CD
Stawaj do walki - książka z płytą CD
21,00 zł 15,00 zł
szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Obrazy na chrzest 

Znajdziesz tutaj wyselekcjonowane obrazki na chrzest w ciekawych i popularnych odsłonach takich jak: Anioł Stróż z Dzieckiem na moście, lub Madonna z dzieciątkiem. Kategoria zawiera także  srebrne obrazki na chrzest.

 

Obrazki

Obrazek Madonna z Dzieciątkiem Obrazek Madonna z Dzieciątkiem
Producent: Noiluna
Cena: 215,00 zł
szt.
zobacz więcej

Oferta obrazów na chrzest w sklepie Itertus

Wzbogacenie miejsca w którym mieszka nowo ochrzczone dziecko o obraz religijny to świetny wybór. Możemy wnieść w jego życie wartość poznawania Boga poprzez dzieła różnych autorów. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne propozycje, które są przygotowane właśnie na okazję chrztu świętego. Poniżej znajdziesz garść cennych wskazówek, które pomogą ci w wyborze produktu.

Obrazki na chrzest, na co warto zwrócić uwagę?

Decydując się na taki rodzaj upominku religijnego z okazji chrztu świętego, powinniśmy się zastanowić nad kilkoma aspektami, które wpłyną na praktyczne i duchowe zastosowanie obrazu świętego. Poniżej przytoczymy kilka przydatnych wskazówek.

  1. Rozmiar i rodzaj eksponowania - Dobrze jest jeśli wiemy wcześniej, jakie parametry posiada pokój dziecka, oraz w jakim stylu został urządzony. Wzięcie pod uwagę takich rzeczy będzie także ułatwieniem w znalezieniu miejsca na obraz na chrzest dla rodziców dziecka.
  • Do małych pomieszczeń, gdzie brakuje miejsca na ścianach, wybierz wizerunek niewielkich rozmiarów z możliwością postawienia.
  • W pomieszczeniach słabiej oświetlonych lepiej zdecydować się na mniej kolorowe wersje obrazków na chrzest - np. srebrne, aby nie były zbyt ciężkie.
  • Zwróć uwagę w jakim stylu został urządzony pokój dziecka. Jeśli w nurcie minimalistycznym, to prawdopodobnie takimi kryteriami powinniśmy się kierować przy okazji wyboru produktu.
  1. Przekaz, czyli co chcemy wnieść w życie duchowe dziecka - Pamiętajmy, że obdarowane dziecko będzie dorastać z wybranym wizerunkiem. Zadajmy sobie zatem pytanie, jak pokazać najmłodszym Boskie sprawy z najlepszej i najbardziej przystępnej dla nich strony.
  • Skupmy się na wyborze produktów ciekawszych w swojej treści, oraz prostszych w swoim przekazie np. obrazek z aniołem stróżem na chrzest.
  • Wybierajmy formy bardziej wesołych wersji obrazów, aby pomóc dziecku w budowaniu relacji z Panem Bogiem.
  • Jeśli istnieje taka możliwość to możemy zdecydować się na obrazy na chrzest, które dziecko w późniejszym etapie życia będzie mogło wziąść do ręki np z gładkiego drewna.

Obrazki na chrzest w sklepie Itertus

Mamy nadzieję że powyższe informacje pomogą ci w doborze upominku, dla nowych członków wspólnoty chrześcijańskiej. Życzymy udanych zakupów!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl