Kategorie
Opcje przeglądania
Format obrazu
Możliwość powieszenia
Możliwość postawienia
Cena
 • od
  do
Promocje
Świeca Anioł duży H-18cm
Świeca Anioł duży H-18cm
61,50 zł 44,00 zł
szt.
Outlet - Świeca sojowa "Raduj się" - 200 ml
Outlet - Świeca sojowa "Raduj się" - 200 ml
26,00 zł 15,00 zł
szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Obrazy na chrzest 

Znajdziesz tutaj wyselekcjonowane obrazki na chrzest w ciekawych i popularnych odsłonach takich jak: Anioł Stróż z Dzieckiem na moście, lub Madonna z dzieciątkiem. Kategoria zawiera także  srebrne obrazki na chrzest.

 

Obrazki

Oferta obrazów na chrzest w sklepie Itertus

Wzbogacenie miejsca w którym mieszka nowo ochrzczone dziecko o obraz religijny to świetny wybór. Możemy wnieść w jego życie wartość poznawania Boga poprzez dzieła różnych autorów. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne propozycje, które są przygotowane właśnie na okazję chrztu świętego. Poniżej znajdziesz garść cennych wskazówek, które pomogą ci w wyborze produktu.

Obrazki na chrzest, na co warto zwrócić uwagę?

Decydując się na taki rodzaj upominku religijnego z okazji chrztu świętego, powinniśmy się zastanowić nad kilkoma aspektami, które wpłyną na praktyczne i duchowe zastosowanie obrazu świętego. Poniżej przytoczymy kilka przydatnych wskazówek.

 1. Rozmiar i rodzaj eksponowania - Dobrze jest jeśli wiemy wcześniej, jakie parametry posiada pokój dziecka, oraz w jakim stylu został urządzony. Wzięcie pod uwagę takich rzeczy będzie także ułatwieniem w znalezieniu miejsca na obraz na chrzest dla rodziców dziecka.
 • Do małych pomieszczeń, gdzie brakuje miejsca na ścianach, wybierz wizerunek niewielkich rozmiarów z możliwością postawienia.
 • W pomieszczeniach słabiej oświetlonych lepiej zdecydować się na mniej kolorowe wersje obrazków na chrzest - np. srebrne, aby nie były zbyt ciężkie.
 • Zwróć uwagę w jakim stylu został urządzony pokój dziecka. Jeśli w nurcie minimalistycznym, to prawdopodobnie takimi kryteriami powinniśmy się kierować przy okazji wyboru produktu.
 1. Przekaz, czyli co chcemy wnieść w życie duchowe dziecka - Pamiętajmy, że obdarowane dziecko będzie dorastać z wybranym wizerunkiem. Zadajmy sobie zatem pytanie, jak pokazać najmłodszym Boskie sprawy z najlepszej i najbardziej przystępnej dla nich strony.
 • Skupmy się na wyborze produktów ciekawszych w swojej treści, oraz prostszych w swoim przekazie np. obrazek z aniołem stróżem na chrzest.
 • Wybierajmy formy bardziej wesołych wersji obrazów, aby pomóc dziecku w budowaniu relacji z Panem Bogiem.
 • Jeśli istnieje taka możliwość to możemy zdecydować się na obrazy na chrzest, które dziecko w późniejszym etapie życia będzie mogło wziąść do ręki np z gładkiego drewna.

Obrazki na chrzest w sklepie Itertus

Mamy nadzieję że powyższe informacje pomogą ci w doborze upominku, dla nowych członków wspólnoty chrześcijańskiej. Życzymy udanych zakupów!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl