Kategorie
Opcje przeglądania
Korpus - Pasyjka
Cena
  • od
    do
Promocje
Kartka Dziękuję + koperta - A6 - 10 szt.
Kartka Dziękuję + koperta - A6 - 10 szt.

39,00 zł

Cena regularna: 49,00 zł

Najniższa cena: 49,00 zł
szt.
Kartka „Dziękuję” w białej kopercie
Kartka „Dziękuję” w białej kopercie

6,50 zł

Cena regularna: 8,00 zł

Najniższa cena: 8,00 zł
szt.
Kartka składana na chrzest z aniołkiem + koperta
Kartka składana na chrzest z aniołkiem + koperta

6,50 zł

Cena regularna: 10,00 zł

Najniższa cena: 10,00 zł
szt.
Worek na pamiątki chrztu świętego 26 x 23 cm - Unikat handmade
Worek na pamiątki chrztu świętego 26 x 23 cm - Unikat handmade

55,00 zł

Cena regularna: 65,00 zł

Najniższa cena: 65,00 zł
szt.
Profitka - Unikat handmade
Profitka - Unikat handmade

69,99 zł

Cena regularna: 83,58 zł

Najniższa cena: 69,99 zł
szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Krzyże w sklepie Itertus

Oferujemy jeden z najważniejszych przedmiotów kultu religijnego dla chrześcijan, czyli krzyż w ciekawej i zawsze aktualnej ofercie od wielu twórców. Przygotowana kategoria pomoże Ci wyselekcjonować produkt, według dostępnych wariantów kolorystycznych, czy rozmiarowych. Odnajdziesz krzyże chrześcijańskie posiadające pasyjkę, lub proste, bez korpusów Pana Jezusa. W skład prezentowanych produktów wchodzą krzyże zakonne np. franciszkańskie, lub saletyńskie. Regularnie staramy się pozyskiwać dzieła tradycyjne i modernistyczne, aby zaoferować rodzaje krzyży katolickich, które są zgodne z Waszym gustem. Ważne jest dla nas aby końcowym efektem oferty, były zarówno korzyści duchowe, oraz walory estetyczne. Sprawdź, który produkt spełnia twoje wymagania.

Krzyże

Krzyż celtycki Krzyż celtycki
Producent: Inny
Cena:

21,90 zł

zobacz więcej
Krzyż saletyński Krzyż saletyński
Producent: Inny
Cena:

39,90 zł

zobacz więcej

Rodzaje krzyży katolickich dostępne w ofercie

Jako najważniejszy symbol chrześcijaństwa, funkcjonuje prawdopodobnie już od 322 roku n.e. W czasach rzymskich kojarzony z hańbą i pogardą. Dzisiaj znak siły i zwycięstwa nad siłami zła. Krzyż chrześcijański na przestrzeni wielu wieków doczekał się przeróżnych wersji. Zaczynając od jednego z najstarszych, czyli krzyża jerozolimskiego, a kończąc na wciąż powstających nowoczesnych wersjach tego symbolu cywilizacji chrześcijan. Krzyże, które z pewnością będziemy kojarzyli to np. łaciński, maltański, tau, lub czerwony krzyż. Jeden z nich na pewno, znajdziemy w każdym domu i w każdym miejscu na ziemi, gdzie zawitała dobra nowina. Dla nas jako osób wierzących, stanowić powinien prosty przekaz z przypomnieniem o tym co jest najważniejsze. Zawsze wybierać drogę odkupienia. Warto zatem, aby wybór krzyża chrześcijańskiego był dla nas satysfakcjonujący, łącząc ze sobą aspekty korzyści duchowych i walorów wizualnych. Postaramy się zatem ułatwić Ci wyselekcjonowanie odpowiedniego Krzyża.

krzyze

W ofercie znajdą się produkty odpowiednie dla prywatnych miejsc modlitwy, większych, bądź mniejszych pomieszczeń, lub kaplic. W naszym sklepie przygotowaliśmy, także zestawy przeznaczone na wizytę duszpasterską. Zawarte w nich akcesoria, spełnią wszystkie wymagania przy podejmowaniu księdza na kolędzie. Wybór krzyża chrześcijańskiego ułatwi także podział na podkategorie, które podzielą produkty pod kątem atrybutów i przeznaczenia.

Krzyż, najważniejszy przedmiot kultu religijnego dla chrześcijan

Wierni Kościoła Chrystusowego powinni znaleźć miejsce w swoim domu, na znak pokonania śmierci przez Zbawiciela. Aby takie miejsce prezentowało się godnie, producenci i twórcy oferują nam różne rodzaje krzyży katolickich. Zaletą jest niebanalny wygląd i konkretnie wybrany według upodobań wzór. Szeroka paleta pozwala na dostosowanie oferty do zamiarów klienta, ułatwiając aranżację w pomieszczeniu. Brane pod uwagę są różne nurty, co daje dodatkowe korzyści przy idealnym doborze krzyża względem miejsca.

krzyze

Krzyże chrześcijańskie od różnych producentów i twórców

Materiały jakie stosowane są przy wytwarzaniu oferowanego asortymenty to głównie:

  • drewno
  • metal
  • elementy pozłacane, lub posrebrzane
  • elementy z różnego rodzaju tworzyw

Staramy się aby poszczególne pozycje z oferty stanowiły, także produkty niszowe z najdalszych części świata, tak aby pozyskać te oryginalne.

Krzyż można podarować 

Wbrew fałszywemu przekonaniu, które pokutuje w wielu miejscach, krzyż można podarować bliskiej nam osobie. Jest to symbol zwycięstwa nad śmiercią i szatanem, dlatego przekazanie tego znaku dla kogoś, to wspieranie jego osobistej drogi duchowej. Jako prezent ślubny, lub upominek na bierzmowanie, stanowić będzie piękny gest dla obdarowywanego.

Rodzaje krzyży katolickich zawsze w nowej ofercie

Warto wracać często do naszego sklepu, ponieważ regularnie pracujemy nad ofertą krzyży chrześcijańskich. Jeśli poszukujesz rzadkich i niespotykanych produktów, to u nas zawsze możesz na takie trafić. Życzymy udanych zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl