Kategorie
Opcje przeglądania
Korpus - Pasyjka
Cena
  • od
    do
Promocje
Torba bawełniana - Zegar
Torba bawełniana - Zegar
20,00 zł 14,90 zł
szt.
Świeca Anioł duży H-18cm
Świeca Anioł duży H-18cm
61,50 zł 45,00 zł
szt.
Świeca spalająca biała 20 cm
Świeca spalająca biała 20 cm
36,90 zł 29,90 zł
szt.
Kubek na Boże Narodzenie
Kubek na Boże Narodzenie
29,00 zł 19,90 zł
szt.
Książka - Odnowa. Przemieniająca moc macierzyństwa
Książka - Odnowa. Przemieniająca moc macierzyństwa
33,90 zł 31,00 zł
szt.
Książka - Droga do radości
Książka - Droga do radości
34,90 zł 31,00 zł
szt.
Książka - Siedem grzechów głównych
Książka - Siedem grzechów głównych
19,90 zł 18,90 zł
szt.
Różaniec św. Charbel - 6 mm - Zapięcie
Różaniec św. Charbel - 6 mm - Zapięcie
129,00 zł 90,00 zł
szt.
Różaniec św. Charbel - Warianty
Różaniec św. Charbel - Warianty
239,00 zł 190,00 zł
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Krzyże w sklepie Itertus

Oferujemy jeden z najważniejszych przedmiotów kultu religijnego dla chrześcijan, czyli krzyż w ciekawej i zawsze aktualnej ofercie od wielu twórców. Przygotowana kategoria pomoże Ci wyselekcjonować produkt, według dostępnych wariantów kolorystycznych, czy rozmiarowych. Odnajdziesz krzyże chrześcijańskie posiadające pasyjkę, lub proste, bez korpusów Pana Jezusa. W skład prezentowanych produktów wchodzą krzyże zakonne np. franciszkańskie, lub saletyńskie. Regularnie staramy się pozyskiwać dzieła tradycyjne i modernistyczne, aby zaoferować rodzaje krzyży katolickich, które są zgodne z Waszym gustem. Ważne jest dla nas aby końcowym efektem oferty, były zarówno korzyści duchowe, oraz walory estetyczne. Sprawdź, który produkt spełnia twoje wymagania.

Krzyże

Krzyż św. Benedykta 4500 Krzyż św. Benedykta 4500
Producent: Inny
Cena: 98,25 zł
szt.
zobacz więcej

Rodzaje krzyży katolickich dostępne w ofercie

Jako najważniejszy symbol chrześcijaństwa, funkcjonuje prawdopodobnie już od 322 roku n.e. W czasach rzymskich kojarzony z hańbą i pogardą. Dzisiaj znak siły i zwycięstwa nad siłami zła. Krzyż chrześcijański na przestrzeni wielu wieków doczekał się przeróżnych wersji. Zaczynając od jednego z najstarszych, czyli krzyża jerozolimskiego, a kończąc na wciąż powstających nowoczesnych wersjach tego symbolu cywilizacji chrześcijan. Krzyże, które z pewnością będziemy kojarzyli to np. łaciński, maltański, tau, lub czerwony krzyż. Jeden z nich na pewno, znajdziemy w każdym domu i w każdym miejscu na ziemi, gdzie zawitała dobra nowina. Dla nas jako osób wierzących, stanowić powinien prosty przekaz z przypomnieniem o tym co jest najważniejsze. Zawsze wybierać drogę odkupienia. Warto zatem, aby wybór krzyża chrześcijańskiego był dla nas satysfakcjonujący, łącząc ze sobą aspekty korzyści duchowych i walorów wizualnych. Postaramy się zatem ułatwić Ci wyselekcjonowanie odpowiedniego Krzyża.

krzyze

W ofercie znajdą się produkty odpowiednie dla prywatnych miejsc modlitwy, większych, bądź mniejszych pomieszczeń, lub kaplic. W naszym sklepie przygotowaliśmy, także zestawy przeznaczone na wizytę duszpasterską. Zawarte w nich akcesoria, spełnią wszystkie wymagania przy podejmowaniu księdza na kolędzie. Wybór krzyża chrześcijańskiego ułatwi także podział na podkategorie, które podzielą produkty pod kątem atrybutów i przeznaczenia.

Krzyż, najważniejszy przedmiot kultu religijnego dla chrześcijan

Wierni Kościoła Chrystusowego powinni znaleźć miejsce w swoim domu, na znak pokonania śmierci przez Zbawiciela. Aby takie miejsce prezentowało się godnie, producenci i twórcy oferują nam różne rodzaje krzyży katolickich. Zaletą jest niebanalny wygląd i konkretnie wybrany według upodobań wzór. Szeroka paleta pozwala na dostosowanie oferty do zamiarów klienta, ułatwiając aranżację w pomieszczeniu. Brane pod uwagę są różne nurty, co daje dodatkowe korzyści przy idealnym doborze krzyża względem miejsca.

krzyze

Krzyże chrześcijańskie od różnych producentów i twórców

Materiały jakie stosowane są przy wytwarzaniu oferowanego asortymenty to głównie:

  • drewno
  • metal
  • elementy pozłacane, lub posrebrzane
  • elementy z różnego rodzaju tworzyw

Staramy się aby poszczególne pozycje z oferty stanowiły, także produkty niszowe z najdalszych części świata, tak aby pozyskać te oryginalne.

Krzyż można podarować 

Wbrew fałszywemu przekonaniu, które pokutuje w wielu miejscach, krzyż można podarować bliskiej nam osobie. Jest to symbol zwycięstwa nad śmiercią i szatanem, dlatego przekazanie tego znaku dla kogoś, to wspieranie jego osobistej drogi duchowej. Jako prezent ślubny, lub upominek na bierzmowanie, stanowić będzie piękny gest dla obdarowywanego.

Rodzaje krzyży katolickich zawsze w nowej ofercie

Warto wracać często do naszego sklepu, ponieważ regularnie pracujemy nad ofertą krzyży chrześcijańskich. Jeśli poszukujesz rzadkich i niespotykanych produktów, to u nas zawsze możesz na takie trafić. Życzymy udanych zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl