Kategorie
Opcje przeglądania
Promocje
Różaniec św. Charbel - 6 mm - Zapięcie
Różaniec św. Charbel - 6 mm - Zapięcie
129,00 zł 90,00 zł
szt.
Różaniec św. Charbel - Warianty
Różaniec św. Charbel - Warianty
239,00 zł 190,00 zł
Stawaj do walki - książka z płytą CD
Stawaj do walki - książka z płytą CD
21,00 zł 15,00 zł
szt.
Torba bawełniana - Zegar
Torba bawełniana - Zegar
20,00 zł 14,90 zł
szt.
Świeca Anioł duży H-18cm
Świeca Anioł duży H-18cm
61,50 zł 45,00 zł
szt.
Świeca spalająca biała 20 cm
Świeca spalająca biała 20 cm
36,90 zł 29,90 zł
szt.
Kubek na Boże Narodzenie
Kubek na Boże Narodzenie
29,00 zł 19,90 zł
szt.
Książka - Odnowa. Przemieniająca moc macierzyństwa
Książka - Odnowa. Przemieniająca moc macierzyństwa
33,90 zł 31,00 zł
szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Pisma Święte Starego i Nowego Testamentu

Pismo Święte to niewątpliwie najważniejsza księga świata, stanowiąca nieodłączną część życia każdego chrześcijanina. Prezentujemy pozycje najlepszych polskich wydawnictw, dostępne w oryginalnych wersjach i formatach. Biblia to wyjątkowy prezent na upamiętnienie Komunii Świętej, Bierzmowania oraz innych ważnych momentów życia. Teksty, oraz treści Starego i Nowego Testamentu spisane w najróżniejszych wersjach. Odkryj Słowo Boże wśród wielu publikacji i wybierz biblie dla siebie.

Pisma Święte

Biblia dla dzieci Biblia dla dzieci
Cena: 23,30 zł
szt.
zobacz więcej
Biblia w opowieściach Biblia w opowieściach
Producent: Paulistki
Cena: 52,46 zł
szt.
zobacz więcej

Książka numer jeden na świecie. 

Pismo święte zamiennie nazywane Biblią czyli najwspanialsza i najpopularniejsza księga licząca tysiące lat, której rozprowadzone nakłady na całym świecie szacuje się na około 5 miliardów sztuk. Bezsprzecznie czyni to teksty Starego i Nowego testamentuBiblię królową wszystkich książek. Oprócz zawartej, bardzo wartościowej treści obieramy sobie za cel, aby publikacja ta była wydana w stylu zgodnym z naszym gustem i prezentowała się w sposób znamienity. W tej właśnie kategorii z pewnością znajdziesz Pismo święte do czytania dla siebie, lub wydanie na prezent, które sprawdzi się przy okazji różnych okoliczności związanych z świętami i uroczystościami Kościoła Katolickiego.

Dzisiaj znana w każdym domu i miejscu na ziemi, kojarzona jako dziedzictwo wszystkich Chrześcijan. Wiecznie żywa, posiadająca aktualną i niestarzejącą się wiedzę o Nas, o świecie, o Bogu. Wychodząca nam naprzeciw, ukazuje rzeczywistość i jej wydarzenia w dalekiej perspektywie. Zarówno księgozbiór Starego Testamentu jak i księgi Nowego Testamentu dopełniają się wzajemnie i tworzą całość, czyli Biblie tysiąclecia (najpopularniejszy przekład w języku polskim). 

Czytaj codziennie w przystępnej formie

Lektura Pisma świętego powinna towarzyszyć nam na codzień lub przynajmniej regularnie, co pomoże nam wzrastać duchowo i żyć słowem natchnionym przez Stwórcę. Doskonale rozumiemy, że systematyczne czytanie pokaźnej i ciężkiej księgi z jaką jest kojarzona Biblia, nie zawsze jest po drodze, ze względów czysto praktycznych tzn. takich, które narzuca nam współczesny styl życia. W tej sytuacji autorzy i wydawnictwa Biblijne, podejmują wysiłki, publikowania dla czytelników wersji, drobniejszych, zawierających np. tylko fragmenty ewangeliczne, lub wyłącznie teksty Nowego testamentu. Taka postać rzeczy, ułatwia nam zabranie Pisma świętego do przeczytania w warunkach podróżnych, przy okazji codziennych obowiązków, oraz wprowadzi to świeżość w postrzeganiu dzieła, jakim jest księga dobrej nowiny. 

Obecnie, podejmując wybór przy zakupie, warto zadać sobie kilka pytań, które pomogą nam w wyselekcjonowaniu odpowiedniej publikacji. Dzięki temu zwiększymy szanse na to, że Pismo święte na prezent, lub dla nas, będzie używane i czytane z zainteresowaniem, a tym samym stanie się Księgą prawdziwie żywą.

Zwróć uwagę na to:

  • Czy Pismo święte, które wybierasz ma zawierać Księgi Starego i nowego testamentu, czy może tylko fragmenty Nowego testamentu.
  • Upewnij się jaki format jest dla Ciebie najlepszy, a mianowicie: Czy będzie to rozmiar kieszonkowy, czy może obszerny z dużym drukiem, który ułatwi lekturę biblii osobom słabiej widzącym.
  • Pismo święte na prezent powinno posiadać piękną oprawę. warto zadbać aby na specjalne okoliczności posiadało ono wysokiej jakości prezencję.
  • Komentarze i objaśnienia Ksiąg Starego i nowego testamentu, mogą okazać się niecenionym wsparciem. Kiedy zadecydujesz już jaka wersja została przez ciebie wybrana, warto sprawdzić czy w środku znajdziemy takie dodatki, również jak mapy historyczne i inne.
  • Zaopatrzone w ilustracje (mogą to być: współczesne zdjęcia miejsc w których działy się wydarzenia biblijne, bądź posiadające wyszukane dzieła artystów nawiązujących do historii zawartych w Piśmie Świętym których obrazy uświetnią to Arcydzieło). 

Spośród dostępnych, wyselekcjonuj odpowiednie dla siebie. Życzymy zatem częstej i ciekawej lektury Pisma Świętego

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl