Kategorie
Opcje przeglądania
Promocje
Kartka Dziękuję + koperta - A6 - 10 szt.
Kartka Dziękuję + koperta - A6 - 10 szt.

39,00 zł

Cena regularna: 49,00 zł

Najniższa cena: 49,00 zł
szt.
Kartka „Dziękuję” w białej kopercie
Kartka „Dziękuję” w białej kopercie

6,50 zł

Cena regularna: 8,00 zł

Najniższa cena: 8,00 zł
szt.
Kartka składana na chrzest z aniołkiem + koperta
Kartka składana na chrzest z aniołkiem + koperta

6,50 zł

Cena regularna: 10,00 zł

Najniższa cena: 10,00 zł
szt.
Worek na pamiątki chrztu świętego 26 x 23 cm - Unikat handmade
Worek na pamiątki chrztu świętego 26 x 23 cm - Unikat handmade

55,00 zł

Cena regularna: 65,00 zł

Najniższa cena: 65,00 zł
szt.
Profitka - Unikat handmade
Profitka - Unikat handmade

69,99 zł

Cena regularna: 83,58 zł

Najniższa cena: 69,99 zł
szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Pisma Święte Starego i Nowego Testamentu

Pismo Święte to niewątpliwie najważniejsza księga świata, stanowiąca nieodłączną część życia każdego chrześcijanina. Prezentujemy pozycje najlepszych polskich wydawnictw, dostępne w oryginalnych wersjach i formatach. Biblia to wyjątkowy prezent na upamiętnienie Komunii Świętej, Bierzmowania oraz innych ważnych momentów życia. Teksty, oraz treści Starego i Nowego Testamentu spisane w najróżniejszych wersjach. Odkryj Słowo Boże wśród wielu publikacji i wybierz biblie dla siebie.

Pisma Święte

Biblia dla dzieci Biblia dla dzieci
Cena:

23,30 zł

szt.
zobacz więcej

Książka numer jeden na świecie. 

Pismo święte zamiennie nazywane Biblią czyli najwspanialsza i najpopularniejsza księga licząca tysiące lat, której rozprowadzone nakłady na całym świecie szacuje się na około 5 miliardów sztuk. Bezsprzecznie czyni to teksty Starego i Nowego testamentuBiblię królową wszystkich książek. Oprócz zawartej, bardzo wartościowej treści obieramy sobie za cel, aby publikacja ta była wydana w stylu zgodnym z naszym gustem i prezentowała się w sposób znamienity. W tej właśnie kategorii z pewnością znajdziesz Pismo święte do czytania dla siebie, lub wydanie na prezent, które sprawdzi się przy okazji różnych okoliczności związanych z świętami i uroczystościami Kościoła Katolickiego.

Dzisiaj znana w każdym domu i miejscu na ziemi, kojarzona jako dziedzictwo wszystkich Chrześcijan. Wiecznie żywa, posiadająca aktualną i niestarzejącą się wiedzę o Nas, o świecie, o Bogu. Wychodząca nam naprzeciw, ukazuje rzeczywistość i jej wydarzenia w dalekiej perspektywie. Zarówno księgozbiór Starego Testamentu jak i księgi Nowego Testamentu dopełniają się wzajemnie i tworzą całość, czyli Biblie tysiąclecia (najpopularniejszy przekład w języku polskim). 

Czytaj codziennie w przystępnej formie

Lektura Pisma świętego powinna towarzyszyć nam na codzień lub przynajmniej regularnie, co pomoże nam wzrastać duchowo i żyć słowem natchnionym przez Stwórcę. Doskonale rozumiemy, że systematyczne czytanie pokaźnej i ciężkiej księgi z jaką jest kojarzona Biblia, nie zawsze jest po drodze, ze względów czysto praktycznych tzn. takich, które narzuca nam współczesny styl życia. W tej sytuacji autorzy i wydawnictwa Biblijne, podejmują wysiłki, publikowania dla czytelników wersji, drobniejszych, zawierających np. tylko fragmenty ewangeliczne, lub wyłącznie teksty Nowego testamentu. Taka postać rzeczy, ułatwia nam zabranie Pisma świętego do przeczytania w warunkach podróżnych, przy okazji codziennych obowiązków, oraz wprowadzi to świeżość w postrzeganiu dzieła, jakim jest księga dobrej nowiny. 

Obecnie, podejmując wybór przy zakupie, warto zadać sobie kilka pytań, które pomogą nam w wyselekcjonowaniu odpowiedniej publikacji. Dzięki temu zwiększymy szanse na to, że Pismo święte na prezent, lub dla nas, będzie używane i czytane z zainteresowaniem, a tym samym stanie się Księgą prawdziwie żywą.

Zwróć uwagę na to:

  • Czy Pismo święte, które wybierasz ma zawierać Księgi Starego i nowego testamentu, czy może tylko fragmenty Nowego testamentu.
  • Upewnij się jaki format jest dla Ciebie najlepszy, a mianowicie: Czy będzie to rozmiar kieszonkowy, czy może obszerny z dużym drukiem, który ułatwi lekturę biblii osobom słabiej widzącym.
  • Pismo święte na prezent powinno posiadać piękną oprawę. warto zadbać aby na specjalne okoliczności posiadało ono wysokiej jakości prezencję.
  • Komentarze i objaśnienia Ksiąg Starego i nowego testamentu, mogą okazać się niecenionym wsparciem. Kiedy zadecydujesz już jaka wersja została przez ciebie wybrana, warto sprawdzić czy w środku znajdziemy takie dodatki, również jak mapy historyczne i inne.
  • Zaopatrzone w ilustracje (mogą to być: współczesne zdjęcia miejsc w których działy się wydarzenia biblijne, bądź posiadające wyszukane dzieła artystów nawiązujących do historii zawartych w Piśmie Świętym których obrazy uświetnią to Arcydzieło). 

Spośród dostępnych, wyselekcjonuj odpowiednie dla siebie. Życzymy zatem częstej i ciekawej lektury Pisma Świętego

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl