Kategorie
Opcje przeglądania
Cena
 • od
  do
Promocje
Świeca Anioł duży H-18cm
Świeca Anioł duży H-18cm
61,50 zł 44,00 zł
szt.
Outlet - Świeca sojowa "Raduj się" - 200 ml
Outlet - Świeca sojowa "Raduj się" - 200 ml
26,00 zł 15,00 zł
szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Pisma Święte Starego i Nowego Testamentu

Pismo Święte to niewątpliwie najważniejsza księga świata, stanowiąca nieodłączną część życia każdego chrześcijanina. Prezentujemy pozycje najlepszych polskich wydawnictw, dostępne w oryginalnych wersjach i formatach. Biblia to wyjątkowy prezent na upamiętnienie Komunii Świętej, Bierzmowania oraz innych ważnych momentów życia. Teksty, oraz treści Starego i Nowego Testamentu spisane w najróżniejszych wersjach. Odkryj Słowo Boże wśród wielu publikacji i wybierz biblie dla siebie.

Pisma Święte

 • nowość
Biblia dla dzieci Biblia dla dzieci
Cena: 23,30 zł
szt.
zobacz więcej
 • nowość
Biblia w opowieściach Biblia w opowieściach
Producent: Paulistki
Cena: 52,46 zł
szt.
zobacz więcej
 • nowość
Biblia Bordowa Biblia Bordowa
Cena: 49,00 zł
szt.
zobacz więcej

Książka numer jeden na świecie. 

Pismo święte zamiennie nazywane Biblią czyli najwspanialsza i najpopularniejsza księga licząca tysiące lat, której rozprowadzone nakłady na całym świecie szacuje się na około 5 miliardów sztuk. Bezsprzecznie czyni to teksty Starego i Nowego testamentuBiblię królową wszystkich książek. Oprócz zawartej, bardzo wartościowej treści obieramy sobie za cel, aby publikacja ta była wydana w stylu zgodnym z naszym gustem i prezentowała się w sposób znamienity. W tej właśnie kategorii z pewnością znajdziesz Pismo święte do czytania dla siebie, lub wydanie na prezent, które sprawdzi się przy okazji różnych okoliczności związanych z świętami i uroczystościami Kościoła Katolickiego.

Dzisiaj znana w każdym domu i miejscu na ziemi, kojarzona jako dziedzictwo wszystkich Chrześcijan. Wiecznie żywa, posiadająca aktualną i niestarzejącą się wiedzę o Nas, o świecie, o Bogu. Wychodząca nam naprzeciw, ukazuje rzeczywistość i jej wydarzenia w dalekiej perspektywie. Zarówno księgozbiór Starego Testamentu jak i księgi Nowego Testamentu dopełniają się wzajemnie i tworzą całość, czyli Biblie tysiąclecia (najpopularniejszy przekład w języku polskim). 

Czytaj codziennie w przystępnej formie

Lektura Pisma świętego powinna towarzyszyć nam na codzień lub przynajmniej regularnie, co pomoże nam wzrastać duchowo i żyć słowem natchnionym przez Stwórcę. Doskonale rozumiemy, że systematyczne czytanie pokaźnej i ciężkiej księgi z jaką jest kojarzona Biblia, nie zawsze jest po drodze, ze względów czysto praktycznych tzn. takich, które narzuca nam współczesny styl życia. W tej sytuacji autorzy i wydawnictwa Biblijne, podejmują wysiłki, publikowania dla czytelników wersji, drobniejszych, zawierających np. tylko fragmenty ewangeliczne, lub wyłącznie teksty Nowego testamentu. Taka postać rzeczy, ułatwia nam zabranie Pisma świętego do przeczytania w warunkach podróżnych, przy okazji codziennych obowiązków, oraz wprowadzi to świeżość w postrzeganiu dzieła, jakim jest księga dobrej nowiny. 

Obecnie, podejmując wybór przy zakupie, warto zadać sobie kilka pytań, które pomogą nam w wyselekcjonowaniu odpowiedniej publikacji. Dzięki temu zwiększymy szanse na to, że Pismo święte na prezent, lub dla nas, będzie używane i czytane z zainteresowaniem, a tym samym stanie się Księgą prawdziwie żywą.

Zwróć uwagę na to:

 • Czy Pismo święte, które wybierasz ma zawierać Księgi Starego i nowego testamentu, czy może tylko fragmenty Nowego testamentu.
 • Upewnij się jaki format jest dla Ciebie najlepszy, a mianowicie: Czy będzie to rozmiar kieszonkowy, czy może obszerny z dużym drukiem, który ułatwi lekturę biblii osobom słabiej widzącym.
 • Pismo święte na prezent powinno posiadać piękną oprawę. warto zadbać aby na specjalne okoliczności posiadało ono wysokiej jakości prezencję.
 • Komentarze i objaśnienia Ksiąg Starego i nowego testamentu, mogą okazać się niecenionym wsparciem. Kiedy zadecydujesz już jaka wersja została przez ciebie wybrana, warto sprawdzić czy w środku znajdziemy takie dodatki, również jak mapy historyczne i inne.
 • Zaopatrzone w ilustracje (mogą to być: współczesne zdjęcia miejsc w których działy się wydarzenia biblijne, bądź posiadające wyszukane dzieła artystów nawiązujących do historii zawartych w Piśmie Świętym których obrazy uświetnią to Arcydzieło). 

Spośród dostępnych, wyselekcjonuj odpowiednie dla siebie. Życzymy zatem częstej i ciekawej lektury Pisma Świętego

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl