Kategorie
Promocje
Różaniec św. Charbel - Warianty
Różaniec św. Charbel - Warianty
239,00 zł 190,00 zł
Stawaj do walki - książka z płytą CD
Stawaj do walki - książka z płytą CD
21,00 zł 15,00 zł
szt.
Torba bawełniana - Zegar
Torba bawełniana - Zegar
20,00 zł 14,90 zł
szt.
Świeca Anioł duży H-18cm
Świeca Anioł duży H-18cm
61,50 zł 45,00 zł
szt.
Świeca spalająca biała 20 cm
Świeca spalająca biała 20 cm
36,90 zł 29,90 zł
szt.
Kubek na Boże Narodzenie
Kubek na Boże Narodzenie
29,00 zł 19,90 zł
szt.
Książka - Odnowa. Przemieniająca moc macierzyństwa
Książka - Odnowa. Przemieniająca moc macierzyństwa
33,90 zł 31,00 zł
szt.
Książka - Droga do radości
Książka - Droga do radości
34,90 zł 31,00 zł
szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Obrazy religijne w sklepie Itertus

Jeśli zaglądasz do tej kategorii to prawdopodobnie szukasz : wizerunków świętych i błogosławionych, stworzonych w poszukiwanej i odpowiedniej dla ciebie formie jak np. Święta Rodzina na obrazie z płótna, lub obraz z Aniołem Stróżem wykonany na drewnianej deseczce. Obrazy święte są rozbite na poszczególne kategorie tak abyś mógł/mogła łatwo wyszukać postać, lub scenę zawartą na obrazie. W asortymencie odkryjesz produkty, które doskonale sprawdzą się na takie okazje jak chrzest, komunia, ślub, lub bierzmowanie. Odnajdziesz również patrona na okazję imienin wśród najpiękniejszych obrazów religijnych.

Obrazy religijne

Obrazy święte dla twojego wnętrza, oferowane w rozmiarach i stylach dopasowanych do twoich preferencji

Proponowane obrazy religijne nawiązują do różnych kanonów, dzisiaj także do tych nowoczesnych. Jest to okazja do ciekawej aranżacji miejsc tworzonych w modernistycznym stylu, szczególnie dla osób które chcą uświetnić swoje miejsce wizerunkami świętych i błogosławionych. W ofercie Itertus swoje miejsce znajdują zarówno obrazy sakralne odnoszące się do tych tradycyjnych, oraz do nowoczesnych pełnych awangardy i polotu. 

Gdy odszukasz produkt który Ci się spodoba, staramy się aby dostępny był w kilku rozmiarach i pasował do twojego wnętrza. Warto także używać opcji przeglądania, które ułatwią wybór parametrów obrazu świętego.

Obrazy sakralne, czyli bliskość ze świętymi w domowym zaciszu

To właśnie dają Ci wizerunki osób świętych, błogosławionych lub sceny biblijne przedstawione na obrazie. Pomagają w skupieniu i doskonalą umiejętność zatrzymania swojej uwagi na modlitwie czego rezultatem jest wewnętrzny spokój i duchowy wzrost. Zawsze dobrze jest posiadać w swoim miejscu obraz religijny ze swoim patronem, lub świętym którego jesteśmy czcicielami. Wizerunek Pana Jezusa, lub Rodziny Świętej to bez wątpienia pozycja obowiązkowa w każdym domu.

Najsłynniejsze obrazy religijne wykonane w różnych wersjach

Pochodzą od różnych producentów i twórców, oraz są tworzone w ciekawych koncepcjach, aby oblicze np. Matki Bożej Częstochowskiej było wydane w kilku odmiennych stylach. Zapewnia to możliwość wyboru najsłynniejszych obrazów religijnych w formie minimalistycznej, lub bogatszej wyposażonej w elementy kolorowe i materiały szlachetne.

Wybierz najpiękniejszy obraz religijny i podaruj go na ważną okazję

Chrzest święty, ślub, komunia, lub bierzmowanie to tylko niektóre okazje przy których wybór obrazu sakralnego będzie idealnym rozwiązaniem. Postawienie na świętego który patronuje osobie obdarowywanej na pewno ucieszy i pozostanie wartościową pamiątką na wiele lat.

Zaglądaj tutaj często, obrazy religijne w Itertus to regularnie aktualizowana oferta

Najpiękniejsze obrazy religijne w wielu odsłonach dla Ciebie. Życzymy udanych zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl